Zo ziet de sportkalender er voor de rest van 2020 uit

FOTO ANP

Na maanden van droogte nadert een wolkbreuk aan (inter)nationale sportevenementen. Uiteraard is alles onder voorbehoud, het coronavirus loert nog altijd. Maar als alles goed gaat, ziet de kalender voor het restant van 2020 er zo uit.

Augustus

Cambuur trapt deze maand af in de Keuken Kampioen Divisie. In september volgt SC Heerenveen in de eredivisie. Klik hier voor het complete programma van SC Heerenveen en Cambuur.

• 6/8 Voetbal: Achtste finales Europa League

• 5-9/8 Wielrennen: Ronde van Polen

• 6-9/8 Golf: PGA Championship

• 7-9/8 Voetbal: Achtste finales Champions League

• 7-9/8 Wielrennen: Tour de l’Ain

• 8/8 Wielrennen: Milaan-San Remo

• 9/8 Formule 1: Grand Prix van Groot-Brittannië (70th Anniversary GP)

loading

• 9/8 MotoGP: Grand Prix van Tsjechië

• 10-11/8 Voetbal: Kwartfinales Europa League

• 12-15/8 Voetbal: Kwartfinales Champions League

• 12-16/8 Wielrennen: Critérium du Dauphiné

• 14/8 Atletiek: Diamond League Monaco

• 15/8 Wielrennen: Ronde van Lombardije

• 16/8 Formule 1: Grand Prix van Spanje

• 16/8 MotoGP: Grand Prix van Oostenrijk

• 16-17/8 Voetbal: Halve finales Europa League

• 18/8 Voetbal: Halve finales Champions League

• 21/8 Voetbal: Finale Europa League

• 22-23/8 Wielrennen: NK wielrennen

• 23/8 Wielrennen: Bretagne Classic

• 23/8 MotoGP Grand Prix van Stiermarken

• 23/8 Atletiek: Diamond League Stockholm

• 23/8 Voetbal: Finale Champions League

• 24-28/8 Wielrennen: EK wielrennen

loading

• 25-30/8 Darts: Speelronde 7-12 Premier League of Darts (Milton Keynes)

• 28-31/8 Voetbal: Speelronde 1 Keuken Kampioen Divisie

• 29/8-20/9 Wielrennen: Tour de France

• 30/8 Formule 1: Grand Prix van België

• 31/8 Tennis: start US Open

September

De maand dat de eredivisie weer begint (Cambuur begint het laatste weekend van augustus aan de Keuken Kampioen Divisie). Klik hier voor het complete programma van SC Heerenveen en Cambuur.

• tot en met 13/9 Tennis: US Open

• 2/9 Atletiek: Diamond League Lausanne

• 4/9 Voetbal: Nations League, Nederland-Polen

• 4/9 Atletiek: Diamond League Brussel

• 5-6/9 Voetbal: Speelronde 2 Keuken Kampioen Divisie

• 6/9 Formule: 1 Grand Prix van Italië (Monza)

• 7/9 Voetbal: Nations League, Nederland-Italië

• 7-14/9 Wielrennen: Tirreno-Adriatico

• 11-19/9 Wielrennen: Giro Rosa

loading

• 11-15/9 Voetbal: Speelronde 3 Keuken Kampioen Divisie

• 12-13/9 Voetbal: Speelronde 1 eredivisie

• 13/9 Formule 1: Grand Prix van Toscane (Mugello)

• 13/9 MotoGP: Grand Prix van San Marino

• 15-20/9 Tafeltennis: Europees Kampioenschap (m/v)

• 16/9 Voetbal: EK kwalificatie, Rusland-Nederland (vrouwen)

• 17/9 Darts: Speelronde 13 Premier League of Darts (Glasgow)

• 17/9 Atletiek: Diamond League Rome

• 18-20/9 Voetbal: Speelronde 4 Keuken Kampioen Divisie

• 20/9 MotoGP: Grand Prix van Emilia-Romagna

• 18-20/9 Voetbal: Speelronde 2 eredivisie

• 20-27/9 Wielrennen: WK wielrennen

• 24/09 Darts: Speelronde 14 Premier League of Darts (Manchester)

• 25-29/9 Voetbal: Speelronde 5 Keuken Kampioen Divisie

• 18-20/9 Darts: World Series of Darts Finals

• 25-27/9 Voetbal: Speelronde 3 eredivisie

• 27/9 Formule 1: Grand Prix van Rusland

• 27/9 MotoGP: Grand Prix van Catalonië

• 27/9-11/10 Tennis: Roland Garros

• 29/9-3/10 Wielrennen: BinckBank Tour

• 30/9 Wielrennen: Waalse Pijl

Oktober

• 1/10 Darts: Speelronde 15 Premier League of Darts (Newcastle)

• 2-6/10 Voetbal: Speelronde 6 Keuken Kampioen Divisie

• 2-4/10 Voetbal: Speelronde 4 eredivisie

• 3-25/10 Wielrennen: Giro d’Italia

• 4/10 Wielrennen: Luik-Bastenaken-Luik

loading

• 4-10/10 Darts: World Grand Prix

• 5-11/10 Mountainbike: Wereldkampioenschap, Oostenrijk

• 7/10 Voetbal: Oefeninterland Nederland-Mexico (mannen)

• 7/10 Wielrennen: Brabantse Pijl

• 7/10 Wielrennen: NK tijdrijden

• 9/10 Atletiek: Diamond League Doha

• 9-11/10 Voetbal: Speelronde 7 Keuken Kampioen Divisie

• 9-11/10 Roeien: Europees Kampioenschap, Polen

• 10/10 Wielrennen: Amstel Gold Race

• 11/10 Wielrennen: Gent-Wevelgem

• 11/10 Formule 1: Grand Prix van de Eifel (Duitsland)

• 11/10 Voetbal: Nations League, Bosnië en Herzegovina-Nederland

• 11/10 MotoGP: Grand Prix van Frankrijk

• 14/10 Voetbal: Nations League, Italië-Nederland

• 15/10 Darts: Speelronde 16 Premier League of Darts (Sheffield)

• 16-18/10 Voetbal: Speelronde 8 Keuken Kampioen Divisie

• 17/10 Atletiek: Diamond League China

• 17-18/10 Voetbal: Speelronde 5 eredivisie

• 18/10 Wielrennen: Ronde van Vlaanderen

• 18/10 MotoGP: Grand Prix van Aragón

• 18/10 Atletiek: Marathon van Amsterdam

• 20/10-8/11 Wielrennen: Vuelta a España

• 20-21/10 Voetbal: Speelronde 1 groepsfase Champions League

• 21/10 Wielrennen: Driedaagse Brugge-De Panne

• 22/10 Darts: Speelronde 17 Premier League of Darts (Londen)

• 22/10 Voetbal: Speelronde 1 groepsfase Europa League

• 23/10 Voetbal: Speelronde 9 Keuken Kampioen Divisie

loading

• 23/10 Voetbal: EK kwalificatie, Nederland-Estland (vrouwen)

• 24-25/10 Voetbal: Speelronde 6 eredivisie

• 25/10 Wielrennen: Parijs-Roubaix

• 25/10 Formule 1: Grand Prix van Portugal

• 25/10 MotoGP: Grand Prix van Teruel

• 26-28/10 Voetbal: Eerste ronde KNVB beker

• 27/10 Voetbal: EK kwalificatie, Kosovo-Nederland (vrouwen)

• 27-28/10 Voetbal: Speelronde 2 groepsfase Champions League

• 29/10 Voetbal: Speelronde 2 groepsfase Europa League

• 29/10-1/11 Darts: European Championship

• 30-10/2/11 Voetbal: Speelronde 10 Keuken Kampioen Divisie

• 31/10 Wielrennen: Ronde van Lombardije

• 31/10-1/11 Voetbal: Speelronde 7 eredivisie

November

• 1/11 Formule 1: Grand Prix van Emilia-Romagna (Imola)

• 3-4/11 Voetbal: Speelronde 3 groepsfase Champions League

• 5/11 Voetbal: Speelronde 3 groepsfase Europa League

• 6/11 Voetbal: Speelronde 11 Keuken Kampioen Divisie

• 6-8/11 Voetbal: Speelronde 8 eredivisie

• 6-8/11 Darts: World Cup of Darts

• 6-8/11 Darts: World Cup (Montreal)

• 8/11 MotoGP: Grand Prix van Europa

• 8/11 Veldrijden: Europees Kampioenschap

• 8-10/11 Judo: Europees Kampioenschap

• 11/11 Voetbal: Oefeninterland Nederland-Spanje (mannen)

• 12-15/11 Golf: The Masters

• 13-15/11 Voetbal: Speelronde 12 Keuken Kampioen Divisie

loading

• 13-15/11 Schaatsen: Wereldbeker schaatsen (Tomaszów Mazowiecki)

• 13-15/11 Shorttrack: World Cup (Laval)

• 14-22/11 Darts: Grand Slam of Darts

• 15/11 Voetbal: Nations League, Nederland-Bosnië en Herzegovina

• 15/11 MotoGP: Grand Prix van Valencia

• 18/11 Voetbal: Nations League, Polen-Nederland

• 20/11 Voetbal: Speelronde 13 Keuken Kampioen Divisie

• 20-22/11 Schaatsen: Wereldbeker schaatsen Stavanger

• 21-22/11 Voetbal: Speelronde 9 eredivisie

• 24-25/11 Voetbal: Speelronde 4 groepsfase Champions League

• 26/11 Voetbal: Speelronde 4 groepsfase Europa League

• 27-30/11 Voetbal: Speelronde 14 Keuken Kampioen Divisie

• 27-29/11 Darts: Players Championships Finals

• 27-29/11 Voetbal: Speelronde 10 eredivisie

December

• 1/12 Voetbal: EK kwalificatie, Nederland-Kosovo (vrouwen)

• 1-2/12 Voetbal: Speelronde 5 groepsfase Champions League

• 3/12 Voetbal: Speelronde 5 groepsfase Europa League

• 3-20/12 Handbal: Europees Kampioenschap (vrouwen)

• 4-7/12 Voetbal: Speelronde 15 Keuken Kampioen Divisie

• 4-6/12 Voetbal: Speelronde 11 eredivisie

• 4-6/12 Schaatsen: Wereldbeker schaatsen (Salt Lake City)

• 8-9/12 Voetbal: Speelronde 6 groepsfase Champions League

• 9-13/12 Turnen: Europees Kampioenschap (mannen)

• 10/12 Voetbal: Speelronde 6 groepsfase Europa League

• 11/12 Voetbal: Speelronde 16 Keuken Kampioen Divisie

• 11-13/12 Voetbal: Speelronde 12 eredivisie

• 11-13/12 Schaatsen: Wereldbeker schaatsen (Calgary)

• 15-17/12 Voetbal: Tweede ronde KNVB beker

• 15-20/12 Zwemmen: Wereldkampioenschap korte baan

• 18-21/12 Voetbal: Speelronde 17 Keuken Kampioen Divisie

• 18/12-01/01 Darts: wereldkampioenschap

• 19-20/12 Turnen: Europees Kampioenschap (vrouwen)

• 18-20/12 Voetbal: Speelronde 13 eredivisie

• 22-23/12 Voetbal: Speelronde 14 eredivisie