Bekijk in dit overzicht de competitieprogramma's van SC Heerenveen en Cambuur

FOTO ANP

Voor Cambuur begint de bal in de Keuken Kampioen Divisie te rollen op vrijdagavond 28 augustus tegen NEC. SC Heerenveen begint twee weken later op zaterdag 13 september tegen Willem II. Bekijk hieronder het hele competitieprogramma van de twee ploegen.

Programma Eredivisie SC Heerenveen

loading

Zaterdag 12 september

SC Heerenveen - Willem II (18:45)

Zaterdag 19 september

Fortuna Sittard (21:00)

Zaterdag 26 september

SC Heerenveen - VVV-Venlo (20:00)

Vrijdag 2 oktober

FC Utrecht - SC Heerenveen (20:00)

Zaterdag 17 oktober

Ajax - SC Heerenveen (18:45)

Zaterdag 24 oktober

SC Heerenveen - FC Emmen (21:00)

Zondag 1 november

Sparta Rotterdam - SC Heerenveen (14:30)

Zaterdag 7 november

SC Heerenveen - AZ (20:00)

Zondag 22 november

RKC Waalwijk - SC Heerenveen (16:45)

Zaterdag 28 november

ADO Den Haag - SC Heerenveen (18:45)

Zondag 6 december

SC Heerenveen - PSV (16:45)

Zondag 13 december

Vitesse - SC Heerenveen (14:30)

Zondag 20 december

SC Heerenveen - Heracles Almelo (14:30)

Woensdag 23 december

Feyenoord - SC Heerenveen (21:00)

Zondag 10 januari

SC Heerenveen - Fortuna Sittard (14:30)

Donderdag 14 januari

SC Heerenveen - RKC Waalwijk (18:45)

Zondag 17 januari

VVV-Venlo - SC Heerenveen (16:45)

Zaterdag 23 januari

Heracles Almelo - SC Heerenveen (21:00)

Woensdag 27 januari

SC Heerenveen - Feyenoord (21:00)

Zondag 31 januari

FC Twente - SC Heerenveen (12:15)

Zaterdag 6 februari

SC Heerenveen - Vitesse (21:00)

Van onderstaande wedstrijden is nog geen datum en tijd bekend.

AZ - SC Heerenveen

SC Heerenveen - FC Groningen

PEC Zwolle - SC Heerenveen

SC Heerenveen - ADO Den Haag

Willem II - SC Heerenveen

SC Heerenveen - FC Twente

SC Heerenveen - Ajax

FC Groningen - SC Heerenveen

SC Heerenveen - PEC Zwolle

PSV - SC Heerenveen

SC Heerenveen - FC Utrecht

Donderdag 13 mei

FC Emmen - SC Heerenveen (14:30)

Zondag 16 mei

SC Heerenveen - Sparta Rotterdam (14:30)

Programma Keuken Kampioen Divisie Cambuur

loading

Vrijdag 28 augustus

Cambuur-NEC (21:00)

Zaterdag 5 september

MVV-Cambuur (18:45)

Vrijdag 11 september

Cambuur-Go Ahead Eagles (21:00)

Zaterdag 19 september

TOP Oss-Cambuur (16:30 uur)

Vrijdag 25 september

Cambuur-Jong FC Utrecht (21:00)

Dinsdag 6 oktober

Helmond Sport-Cambuur (21:00)

Zondag 11 oktober

Cambuur-FC Dordrecht (14:30)

Vrijdag 16 oktober

NAC-Cambuur (21:00)

Vrijdag 23 oktober

Cambuur-Roda JC (21:00)

Maandag 2 november

Jong PSV-Cambuur (20:00)

Vrijdag 6 november

Cambuur-Jong Ajax (20:00)

Zondag 15 november

Cambuur-Almere City (14:30)

Vrijdag 20 november

De Graafschap-Cambuur (20:00)

Vrijdag 27 november

Cambuur-FC Den Bosch (20:00)

Vrijdag 4 december

Telstar-Cambuur (20:00)

Vrijdag 11 december

Cambuur-Jong AZ (20:00)

Vrijdag 18 december

Excelsior-Cambuur (20:00)

Zondag 3 januari

FC Eindhoven-Cambuur (14:30)

Vrijdag 8 januari

Cambuur-FC Volendam (20:00)

Vrijdag 15 januari

NEC-Cambuur (20:00)

Vrijdag 22 januari

Cambuur-Jong PSV (20:00)

Vrijdag 29 januari

Cambuur-MVV (20:00)

Maandag 8 februari

Jong Ajax-Cambuur (20:00)

Vrijdag 12 februari

Cambuur-TOP OSS (20:00)

Maandag 22 februari

Jong FC Utrecht-Cambuur (20:00)

Vrijdag 26 februari

Almere City-Cambuur (20:00)

Vrijdag 5 maart

Cambuur-Telstar (20:00)

Vrijdag 12 maart

Go Ahead Eagles-Cambuur (20:00)

Vrijdag 19 maart

Cambuur-FC Eindhoven (20:00)

26 maart t/m 28 maart

Roda JC-Cambuur

Vrijdag 2 april

FC Volendam-Cambuur (20:00)

Maandag 5 april

Cambuur-Excelsior (14:30)

Vrijdag 9 april

FC Den Bosch-Cambuur (20:00)

Vrijdag 16 april

Cambuur-Helmond Sport (20:00)

Vrijdag 23 april

Jong AZ-Cambuur (20:00)

Vrijdag 30 april

Cambuur-De Graafschap (20:00)

Vrijdag 7 mei

FC Dordrecht-Cambuur (20:00)

Vrijdag 14 mei

Cambuur-NAC (20:00)