Lot stempelflats Leeuwarden ongewis

WoonFriesland breekt zich het hoofd over de toekomst van 198 flatwoningen in Huizum-West. Krimp van de goedkope huizenvooraad is ongewenst.

De huizen uit de jaren vijftig kwamen in beeld als risicolocatie na de instorting van een galerij aan de nabijgelegen Antillenflat in 2011. Corporaties stelden naarstig onderzoek in naar de kwaliteit van hun andere naoorlogse hoogbouw.

Registreer gratis en lees dit artikel

Heeft u al een account? Inloggen

Door op verzenden te klikken ga ik akkoord met de algemene voorwaarden en privacy statement

Na verzenden leest u direct verder

Gefelicteerd! U bent nu geregistreerd

U kunt met deze registratie elke maand 6 plus artikelen lezen.
We wensen u veel leesplezier.

Limiet bereikt

U heeft de limiet van 6 plusartikelen voor deze maand bereikt. Op de eerste dag van de volgende maand vullen we het tegoed weer aan. Of neem een abonnement voor onbeperkte toegang.

of koppel uw abonnement

Mis niets van het regionale nieuws. Ontvang onze dagelijkse nieuwsupdate, helemaal gratis.

Meer dan 22.249 nieuwsbriefabonnees

Je kunt je op elk moment weer uitschrijven

Lees hier ons privacy statement