Spullen van Friezen op veiling Serious Request

De handschoenen van Cambuur-keeper Leonard Nienhuis, een gesigneerd shirt van Epke Zonderland een vest van Tim Douwsma, een dagje Den Haag met Lutz Jacobi en een gegarandeerde overnachting in Dokkum tijdens de eerstvolgende Elfstedentocht.

Een greep uit de items die op de veiling van 3FM Serious Request worden aangeboden.

Veel bijzondere spullen die gedoneerd zijn door BN'ers en buitenlandse sterren gaan onder de hamer.

Het Glazen Huis staat dit jaar in Heerlen.

De opbrengst van de actie komt ten goede aan de generatie van de toekomst in oorlogs- en conflictgebieden.

Toon reacties

Mis niets van het regionale nieuws. Ontvang onze dagelijkse nieuwsupdate, helemaal gratis.

Meer dan 22.249 nieuwsbriefabonnees

Je kunt je op elk moment weer uitschrijven

Lees hier ons privacy statement