Evenementenbeleid Terschelling onduidelijk
Gepubliceerd op 20 augustus 2012, 21:21 Laatst bijgewerkt op 20 augustus 2012, 21:28WEST-TERSCHELLING - De gemeente Terschelling moet een duidelijker evenementenbeleid opstellen. Dit concludeert Hanny Otter-Wouda in haar afstudeerscriptie voor de opleiding Bestuurskunde aan de Noordelijke Hogeschool Leeuwarden.
Op het eiland vinden ruim honderd evenementen per jaar plaats. Het beleid rond het vergunnen van evenementen is echter vastgelegd in een versnipperd scala aan nota´s en adviezen waardoor medewerkers van het team bestuurszaken de aanvragen niet gemakkelijk en snel kunnen beoordelen.
Otter-Wouda nam voor haar onderzoek enquêtes af onder vierhonderd burgers en voerde gesprekken met ondernemers, organisatoren van evenementen en medewerkers van de gemeente. Wat de gemeente met het onderzoek van Otter-Wouda gaat doen, is nog niet bekend.
