Ook evacuatie camping Burgumermar
Gepubliceerd op 05 januari 2012, 21:28 Laatst bijgewerkt op 05 januari 2012, 22:33SUMAR - De toegangswegen naar camping Klein Zwitserland aan het Burgumermar lopen onder water. De bewoners is evacuatie aangeboden.
De evacuatie is een preventieve maatregel. De gemeente verwacht weliswaar dat het waterpeil vannacht weer daalt, maar tot die tijd is de camping slecht bereikbaar voor bijvoorbeeld hulpdiensten. De camping zelf staat nog niet onder water, laat men bij de receptie weten.
Het is onbekend hoeveel mensen er nog op de camping verblijven. Vanmiddag zijn er al een onbekend aantal bewoners vertrokken. Van het evacuatie-aanbod heeft nog niemand gebruik gemaakt. Zij die dat wel doen, mogen een nachtje in een hotel in Hurdegaryp slapen.
