Ook geschrapte afvaarten naar Ameland en Terschelling
Gepubliceerd op 04 januari 2012, 17:09 Laatst bijgewerkt op 05 januari 2012, 12:45HOLWERD - Ook naar Ameland en Terschelling komen donderdag door het slechte weer afvaarten te vervallen.
Doeksen haalt zijn sneldienst van Terschelling naar Harlingen om half tien uit de vaart. Ook de sneldienst van Harlingen naar Terschelling om half een vaart niet.
De veerdiensten van Terschelling naar Harlingen om half een en die van Harlingen naar Terschelling om drie uur komen te vervallen maar worden vervangen door sneldiensten.
Van Ameland wordt om half vijf en half zeven 's avonds niet gevaren naar Holwerd. Ook de afvaarten van half zes en half acht 's avonds van Holwerd naar Ameland komen te vervallen. 's Middags wordt extra gevaren. Om half drie vanaf Ameland en om half vier vanaf Holwerd.
