Kermis als opstap naar Oktoberfest - Leeuwarder Courant

Kermis als opstap naar Oktoberfest

HEERENVEEN - Een rondje met het reuzenrad leverde dinsdag tegelijk een mooi overzicht op van de Heerenveense najaarskermis. Die staat voor het eerst bij het Abe Lenstrastadion. Het bleef er rustig, ondanks het feit dat het dinsdag piekendag was.

De kermis wordt vanaf vrijdag gecombineerd met het tweedaagse Oktoberfest, geïnspireerd door het gekostumeerde Duitse bierfeest.

De locatie is weliswaar een eindje uit het centrum, maar vanwege het parkeergemak wel aantrekkelijk voor bezoekers, zegt Geert Bosman van café De Swetser, die het evenement samen met andere ondernemers op touw heeft gezet.

Op de foto Shanne Drost en Sandhya Kharag. Ze zijn niet blij met de nieuwe locatie van de kermis: ,,In het centrum op het Burgemeester Kuperusplein is het veel gezelliger”.

Foto LC/Jan de Vries

 

Advertentie

Stuur dit artikel door

voornaam
*
achternaam
e-mailadres ontvanger:
*

Reacties

Overledenen in de regio

Familieberichten op Mensenlinq.nl